Dhi marka kavramını ve bunu tasarımlarına yansıtmasını iyi bilen, yaratıcı bireylerden oluşan bir ekiptir. Amacımız istanbul’un merkezindeki ofisimizden dünyanın her noktasındaki müşterilerimiz ve projeler için beklentilerine uygun çözümler getirmektir. Kuruluşumuzdan bu yana geçen 5 yıla yakın süre, uygulanmış 30’u aşkın proje bunda ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Çalışma şeklimiz son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğrendikten sonra isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Mimari ve iç mimari alanlarında hizmet veren Dhi son yıllardaki işlerinin çoğunluğunu ofis alanları, çeşitli genel müdürlükler, finansal kurum şubeleri ve mağazalar, konutlar oluşturmaktadır. Konutlar ve endüstriyel yapılar gibi konulardaki pek çok çalışmasının yanı sıra,  Dhi’ nin sunduğu hizmetleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

Mimari ve İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri /Konsept Tasarımı /Proje Yönetimi / Mimari Projeler / İhale Hizmetleri /Uygulama Kontrolörlüğü ve Uygulama Yönetimi/ Mekanik-Elektrik, İnşaat Mühendisliği, Peyzaj Gibi Farklı Disiplinlerin Proje ve Uygulamasının Sağlanması ve Koordinasyonu/İç Mimari Uygulama Hizmetleri/Anahtar Teslim Projeler